Predstavujem sa vám...

  


Volám sa JiMi. Som mladý progresívny chalan, ktorý sa snaží uniknúť zabehaným stereotypom.

Vyštudoval som informatiku na Univerzite Komenského v Bratislave a následne som sa začlenil do každodenného pracovného procesu. Originálne pochádzam z okolia Trenčína a po štúdiách v Bratislave som sa presunul do Prahy.

Zaujímam sa o sledovanie filmov, tvorbu filmov a počúvam hudbu (vocal trance, dream dance, club house, r&b, latino). A poslednej dobe som prepadol najmä salse, ktorú počúvam a chodím tancovať.

Salsa - to je čistý sex na tanečnom parkete. icon_surprised

Mám zmysel pre dobrodružstvo, rád cestujem a navštevujem cudzie krajiny. Rád uskutočňujem a premieňam v realitu svoje sny a tiež aj priania iných. Som ľudomil, skromný, zásadový a prispôsobivý človek.

To zatiaľ asi všetko... ak som ťa zaujal, môžeme vymeniť zopár emailov ( ), pochatovať cez ICQ alebo skype, ale preferujem sa stretnúť a pokecať live ;)

Teším sa... JiMiNavigácia

Napísal  
dňa 20. Marec 2007 @ 20:00
ahoj JiMi,
nahodu som cez search hladala nejake info o zivotopise (teda ako ho riadne napisat pre maminku) a zobrazila sa mi tvoja pomocna stranka,...
tak som do nej nakukla a nacerpala par informacii o danej problematike.
dakujem,....bolo to strucne, jednoduche a vystizne.
ja som vystudovala VSDS v Ziline, momentalne zijem v anglicku (aj tam pracujem ako transport planner - microsimulacie v cest. doprave) a teraz som na slovensku na materskej dovolenke na mesiac. (pozriet rodinku, znamych a ukazat 5 mesacnu dcerku Ellie doma).
vo volnom case si rada precitam tvoje clanky,.... tych par co som videla sa mi videli pisane stylom a zmyslom pre humer ktory mam rada.
tak ti prajem pekny den a len tak dalej v pisani.
papa
Dada

ps aj icq a skype je mozne na dasli pokec :-))


Odpovedať